10 czerwca 2015

Co się wydarzyło w salonie fryzjerskim "Szalone nożyczki"?

9.06.2015 r. młodzież naszego gimnazjum próbowała wykryć sprawcę zbrodni w salonie fryzjerskim Toniego Wziętego - stąd też nasza obecność w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej na sztuce Szalone nożyczki.

Przekonaliśmy się, że ta kryminalna komedia wyreżyserowana przez Marcina Sławińskiego, ciesząca się od lat niesłabnącym powodzeniem, w pełni zasługuje na uwagę publiczności.

O atrakcyjności widowiska decydują m.in. interesujące zestawienia scenicznych bohaterów, duże poczucie humoru, świetna gra aktorów, umiejscowienie akcji w realiach naszego miasta (Kozy, Straconka, ul. 11 Listopada ... ). Aktywna postawa publiczności, jej zaangażowanie mają również ogromny wpływ na efektowność, niepowtarzalność spektaklu. To właśnie widzowie stają się głównymi świadkami, uczestniczą w policyjnym śledztwie. Od zachowania publiczności zależy rozwój sytuacji i ... zaskakujące zakończenie przedstawienia.

Chcecie wiedzieć, kto zabił artystkę? Kto jest winny? Wybierzcie się do teatru, przekonajcie się sami. Będziecie się przy tym dobrze bawić. Warto!