16 stycznia 2015

Podziękowania dla wolontariuszy

Ostatnie miesiące każdego roku szczególnie skłaniają nas do otwarcia serc dla potrzebujących. Młodzież naszego gimnazjum, jak co roku, włączyła się do kilku ważnych przedsięwzięć. 
Oto podsumowanie:

1. Dziękujemy uczniom, którzy wykonali ozdoby świąteczne oraz tym, którzy je sprzedawali. Za prace uczniowskie uzyskaliśmy kwotę 2260 zł, która zostanie przelana na konto Hospicjum Stacjonarnego im. Jana Pawła II (w ramach akcji "Pola Nadziei").
2. Uczniowie klas drugich brali udział w zbiórce żywności, która odbywała się w Tesco. Wraz z innymi wolontariuszami zebraliśmy 1660 kg produktów. Gratulujemy wyniku! Dobrze wykonaliście pierwszą w życiu pracę. Dziękujemy za współpracę z Centrum Wolontariatu przy Teatrze Grodzkim.
3. Dziękujemy za ciepłe kołdry i ręczniki, które Agnieszka Bujok przekazała do schroniska dla zwierząt. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziecie pamiętać o naszych "mniejszych braciach".

4. Uczniom klas trzecich dziękujemy za wielogodzinną pracę przy zbiórce żywności na Sarnim Stoku. Wiecie już, że praca z ludźmi może dawać dużo satysfakcji ale czasem może być stresująca. 
Podziękowania za współpracę dla Fundacji "Dziecięce Marzenia".
Bardzo dziękujemy stowarzyszeniom współpracującym z naszą szkołą,
nauczycielom koordynującym pracę
oraz rodzicom, 
którzy zaangażowali się w wolontariat 
i wspierali swoje dzieci w tych działaniach. 
WARTO POMAGAĆ:)