12 marca 2015

Londyn 2015


Zdjęcia: M. Homa-Filipczak

W dniach 27.02-04.03. br. uczniowie naszej szkoły już po raz szósty wzięli udział w warsztatach językowych w Londynie. Wyjazd ten  był uzupełnieniem programu nauczania języka angielskiego, a także geografii i historii. Intensywny i ciekawy program zwiedzania współgrał z możliwością ćwiczeń językowych, które prowadzone były w terenie. 

Podczas warsztatów uczniowie zwiedzili największe atrakcje turystyczne Londynu: London Eye, Tower of London, Katedrę Św. Pawła, Millennium Bridge, Muzeum Nauki i Techniki, Muzeum Brytyjskie, Muzeum Historii Naturalnej, Królewskie Obserwatorium w Greenwich, Plac Trafalgar, Piccadilly Circus oraz Oxford Street. 

Ponadto uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia zmiany warty żołnierzy przed Pałacem Buckingham, płynęli  statkiem po Tamizie i zwiedzili najsłynniejsze muzeum w Londynie – Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s. 

Podczas pobytu w Londynie uczestnicy wycieczki przebywali pod opieką nauczycieli języka angielskiego – Pani Magdaleny Homa-Filipczak oraz Pani Dagmary Pastwy. Cieszymy się, że pogoda dopisała i wyjazd okazał się być bardzo udany i pełen wrażeń. Zapraszamy do udziału w warsztatach językowych w przyszłym roku!

Autor: Magdalena Homa-Filipczak


Zdjęcia: D. Pastwa