12 czerwca 2016

Tydzień Zdrowia

W trakcie ostatnich pięciu dni w naszej szkole odbywał się Tydzień Zdrowia. Codziennie uczniowie mogli zdobywać punkty dla swojej klasy w różnych konkurencjach. 

Od poniedziałku uczniowie poszczególnych  klas przynosili plakaty o tematyce związanej ze zdrowym odżywianiem. We wtorek uczestniczyli w spotkaniu z kardiologiem doktorem Klaudiuszem Komorem, który opowiedział uczestnikom prelekcji o chorobach serca oraz skutkach stosowania używek. Środa była w naszej szkole wyjątkowym dniem z powodu Dnia Sportu. Każda klasa wystawiła drużynę, która brała udział w różnych konkurencjach sportowo - zwinnościowych. Pozostali uczniowie wiernie kibicowali. W czwartek, w który również nie mogło zabraknąć ciekawych zajęć, odbyły się Targi Zdrowej Żywności - każda klasa przygotowała smaczne przekąski. Ostatniego dnia odbył się test o zdrowiu. 

Finalnie wygrała klasa 1E, drugie miejsce zajęła klasa 2B a trzecie 2A. Wyróżniono uczestników klas 2D, 1B, 1A. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w Tygodniu Zdrowia.
Dziękuję wychowawcom za pomoc i wsparcie okazane swoim podopiecznym.
Organizator:  Anna Wikło