5 stycznia 2018

Podsumowanie castingu na najlepiej głośno czytającego ucznia

Było świąteczne czytanie jest i podsumowanie. W naszym szkolnym castingu, który odbył się tuż przed świętami Bożego Narodzenia, tj. 21 grudnia 2017 r., wzięło udział zaledwie        (a może aż!) siedmiu uczestników. Przedział wiekowy – klasowy – był rozległy i obejmował zarówno uczniów klas siódmych, jak i drugich oraz trzecich gimnazjum. Byli uczestnicy, którzy zgłosili się do rywalizacji wcześniej, mając tym samym czas na przygotowanie, jak i ci, którzy – porwani klimatem wydarzenia – zgłosili się do czytania na gorąco, tak z miejsca i bez jakichkolwiek wstępów. Okazało się to tyleż zaskakujące, ile miłe. W tym miejscu organizatorzy pragną pogratulować tym odważnym oraz podziękować wszystkim za udział w naszym szkolnym głośnym czytaniu. Laureaci zostali zaproszeni do wzięcia udziału w drugiej części projektu, która polegać będzie na nagrywaniu książki dla naszych pierwszoklasistów, czyli „Audiobooka dla Malucha”.   
A oto Laureaci:
I miejsce – Miriam Piszczek (2A)
II miejsce – Kazimierz Bielicki (2A)
III miejsce – Julia Michnik (7B)
wyróżnienie – Maciej Waluś (3E)
Jeszcze raz dziękujemy uczennicom z klasy 7B, które zgłosiły się do czytania „w ostatniej chwili” :) - Julii Cholewa, Milenie Kłusak oraz Emilii Laszczak.

                                                                                  Gratulujemy!
opiekun mgr A. Wajdziak